fbpx

19 MAYIS YUVARLAKÇAY-AKYAKA-GÜZELKÖY TURU

TUR GENEL TANIMI

YUVARLAKÇAY – AKYAKA – GÜZELKÖY TURU 

19 MAYIS PAZAR GÜNÜ  SABAH KAHVALTI DAHİL 125 TL 

 

Akvaryum görüntülü Azmak deresinde tekne turu keyfi ile Yuvarlakçay ve Güzelköy gezisine bekliyoruz.Ulaşım, Rehberlik, Sigorta ve Kahvaltı dahil Sadece 125 TL.

Rezervasyon ve Bilgi: 0232 3691999 / 0533 3579888

Tur Programı: Sabah saat 06:30’da sırasıyla Bostanlı İskele, Karşıyaka Anıt, Bornova E.Ü.Hast. Acil önü, Şirinyer Nato, Üçyol, Üçkuyular, Gaziemir olmak üzere önceden belirlenen noktalarda misafirlerimizi karşıladıktan sonra doğru yola çıkıyoruz. Yol üzerinde uygun bir tesiste kahvaltımızı aldıktan sonra Aydın-Çine güzergahını kullanarak,Güzelköy’e geliyoruz.Köyümüzü detaylı gezikten sonra Muğla’nın Köyceğiz ilçesine bağlı Yuvarlakçay’a doğru ilerliyoruz. Çay üzerine kurulan ahşap salıncaklarda sallanarak suya atlayabilir ya da sadece suyun üzerinde salınıp, bol bol fotoğraf çekilebilirsiniz. Sonrasında ise; aracımıza geri dönerek bir tarafında Azmak Nehri, diğer yanında Gökova Körfezi ile Ege’nin gizli cennetlerinden biri olan Akyaka’ya gidiyoruz. Beldedeki dağlardan gelen soğuk suların, Gökova körfeziyle buluştuğu yerde oluşan bir doğa harikası “Azmak“ üzerinde, isteğe bağlı yaklaşık 20 dakikalık tekne turumuza katılıyoruz. Tekne turu verilen serbest zamanda geçireceğimiz keyifli anlar sonrası İzmir’e geri dönüyoruz.

Rezervasyon ve Bilgi: 0232 3691999 / 0533 3579888

* Kişi Başı: 125,00 TL
* 0-6 yaş ücretsiz (koltuk istenmezse)
* 7-12 yaş: 110,00 TL

Ücrete Dahil Hizmetler:
* Sabah kahvaltısı,
* Programda belirtilen tüm turlar ve geziler,
* Profesyonel Rehberlik Hizmeti,
* Sigorta,
* Ulaşım

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler:
* Azmak Tekne Turu,
* Öğle yemeği,
* Molalarda alınan yiyecek ve içecekler,
* Kişisel harcamalar.

Tarih Tur Ücreti
19.052019 125 TL

• Araçta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız.
• Rehber; hava, yol ve konaklama şartlarına uygun olarak, turda ve otellerde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
• Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.
• Turlarda müze ve ören yeri girişleri için MÜZEKART alarak giriş ücretleri masraflarınızı en aza indirebilirsiniz.
• Turlarımız talepler doğrultusunda 27 veya 46 kişilik araçlarla gerçekleştirilir. Yolcu turu satın alırken, bu şart kabul edilmiş sayılır.
• Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı MEDCEZİR TOUR’da saklıdır.
• Turun iptali durumunda MEDCEZİR TOUR iptali bizzat bildirmek zorundadır. Eğer ödeme yapıldıysa, ücretleri misafirlere iade edilir.

Saatler hakkında detaylı bilgi, acentemiz tarafından sizlere verilecektir.

Örnek içerik

Yoruma kapalı.