fbpx

YUVARLAKÇAY-AKYAKA-GÜZELKÖY TURU

GÜNÜBİRLİK!!!

YUVARLAKÇAY – AKYAKA – GÜZELKÖY TURU 

 25 Ağu 2019
22 Eyl 2019 | 29 Eyl 2019 

TUR ÜCRETİ 99 ₺

AKVARYUM GÖRÜNTÜLÜ AZMAK NEHRİNDE TEKNE TURU KEYFİ

 

TUR PROGRAMI:

Saat 06:30’da sırasıyla Bostanlı İskele, Karşıyaka Anıt, Bornova E.Ü.Hast. Acil önü, Şirinyer Nato, Üçyol, Üçkuyular, Gaziemir olmak üzere önceden belirlenen noktalarda misafirlerimizi karşıladıktan sonra güneş tanrısı Apollon’un diyarlarına doğru yola çıkıyoruz. Yol üzerinde uygun bir tesiste kahvaltımızı aldıktan sonra Aydın-Çine güzergahını kullanarak, son zamanların sevilen dizisi Güzelköy‘e mekan olan Bozüyük Köyüne geliyoruz. Köyün otantik yapısı ve bin yıllık çınar ağacının tarihi dokusu bizleri çok etkileyecektir. Verilen serbest zamanda köyde dolaşabilir, dizi çekim yerlerini görebilirsiniz. Daha sonra muhteşem bir doğal güzelliğe sahip Muğla’nın Köyceğiz ilçesine bağlı Yuvarlakçay’a doğru ilerliyoruz. Köyceğiz ve Ortaca arasında kalan Topgözü Kanyonunda bulunan ve Muğla bölgesinin en yüksek dağı olan Sandras Dağı’nın kar sularından beslenen bu cennet köşe, özellikle sıcak yaz günlerinde yöre halkının en önemli kaçış noktalarından biri. Yöredeki pek çok köyü besleyen nehrin adı olan Yuvarlakçay’da, kayaların arasından çıkıp, gün ışığıyla tanışan kar sularının seyrine doyulmayan şelalenin yanıbaşında, yemyeşil ağaçların serin gölgesinde, kuş sesleri ve çağıldayan suyu eşliğinde keyif yapabilir, alabalıktan tandıra, kavurmaya ve yoğurtlamaya kadar çok sayıda leziz yemeği tadabilir, çay üzerine kurulan ahşap salıncaklarda sallanarak suya atlayabilir ya da sadece suyun üzerinde salınıp, bol bol fotoğraf çekilebilirsiniz. Sonrasında ise; aracımıza geri dönerek bir tarafında Azmak Nehri, diğer yanında Gökova Körfezi ile Ege’nin gizli cennetlerinden biri, Muğla’nın Ula ilçesine bağlı Akyaka’ ya gidiyoruz. Beldedeki dağlardan gelen soğuk suların, Gökova körfeziyle buluştuğu yerde oluşan bir doğa harikası “Azmak“ üzerinde, isteğe bağlı yaklaşık 20 dakikalık tekne turumuza katılıyoruz. Tekne turu verilen serbest zamanda geçireceğimiz keyifli anlar sonrası İzmir’ e geri dönmek üzere aracımıza biniyor, yolda vereceğimiz kısa molaların ardından bir daha ki Medcezir Tur organizasyonumuzda görüşmek dileğiyle keyifli bir günün daha sonuna geliyoruz.

Rezervasyon ve Bilgi: 0232 3691999 / 0533 355 88 78

ÜCRETE DAHLİ OLAN HİZMETLER 
› Programda belirtilen tüm turlar ve geziler
› Profesyonel Rehberlik Hizmeti
› Ulaşım

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
Azmak Tekne Turu

› Sabah kahvaltısı
› Öğle yemeği
› Molalarda alınan yiyecek ve içecekler
› Kişisel harcamalar

Page Title
TARİH FİYAT ÇOCUK İNDİRİMİ
25 Ağu 2019 99 ₺ 0 - 6 Yaş Ücretsiz
7 - 12 Yaş 85 ₺
22 Eyl 2019 99 ₺ 0 - 6 Yaş Ücretsiz
7 - 12 Yaş 85 ₺
29 Eyl 2019 99 ₺ 0 - 6 Yaş Ücretsiz
7 - 12 Yaş 85 ₺
  • Sabah saat 06:30′ da sırasıyla  Bostanlı İskele Karşıyaka Anıt, Bornova E.Ü.Hast. Acil önü, Şirinyer Nato, Üçyol, Üçkuyular, Gaziemir
  • Saatler hakkında detaylı bilgi, acentemiz tarafından sizlere verilecektir.

• Araçta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız.
• Rehber; hava, yol ve konaklama şartlarına uygun olarak, turda ve otellerde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
• Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.
• Turlarda müze ve ören yeri girişleri için MÜZEKART alarak giriş ücretleri masraflarınızı en aza indirebilirsiniz.
• Turlarımız talepler doğrultusunda 27 veya 46 kişilik araçlarla gerçekleştirilir. Yolcu turu satın alırken, bu şart kabul edilmiş sayılır.
• Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı MEDCEZİR TOUR’da saklıdır.
• Turun iptali durumunda MEDCEZİR TOUR iptali bizzat bildirmek zorundadır. Eğer ödeme yapıldıysa, ücretleri misafirlere iade edilir.

Örnek içerik

Yoruma kapalı.