fbpx

İZMİR ÇIKIŞLI KIBRIS TURU

2 Gece - 3 Gün 4* Dome Otel'de Y.P Konaklamalı

TUR GENEL TANIMI

KIBRIS TURLARI

2 GECE – 3 GÜN

DOME OTEL’ DE Y.P. KONAKLAMALI 
DENİZE SIFIR KONUM’DA VE CASİNO KEYFİ İLE

13-15 KAS 2019

1350 ₺

Fiyatlara Uçak Bileti Dahildir..


GİDİŞ     İZMİR- LEFKOŞA  06:35 – 06:50

DÖNÜŞ    LEFKOŞA -İZMİR  21:10 –23:35

1.GÜN:  GİRNE MERKEZ  

Turumuz sabah 04:00 Adnan Menderes Havaalanında buluşuyoruz. Kıbrıs uçağı için check-in işlemlerine başlıyoruz.Saat 06:00’da kalkıcak uçağımız 07:20’de Ercan Havalimanı’na iniyoruz. Bizi bekleyen araçlarımızla buluşup Girne Merkez’e transferimizin ardından GİRNE’de yat limanını görüp alış veriş için mola veriyoruz. Eksta Öğle yemeğimizi de yedikten sonra otelimize doğru yola çıkarak otelde odalarımıza yerleşiyoruz. Akşam yemeği DOME OTEL’ de. Yemekten sonra isteyen konuklarımız CASINO’da oyun oynayabilir veya gece eğlence mekanlarında gönüllerince eğlenebilirler.  

2. GÜN: GÜZEL YURT

Otelde kahvaltımızı yaptıktan sonra ekstra olarak düzenlenen, Makarios’un Avukatı ve çok büyük silah tüccarı olan Pablo Pavilides’in evi MAVİ KÖŞK (Kaçakçının köşkü), VASİLYA bölgesinde bulunan AŞK AĞACI, ÇIKARMA PLAJI, BARIŞ, ÖZGÜRLÜK MÜZESİ, KARAOĞLANOĞLU ŞEHİTLİĞİ, Fransızca’da Barış Manastırı anlamına gelen BELLAPAİS KÖYÜ MANASTARI ve KİLİSESİ ile GİRNE KALESİ gezilerimizi yaparak otele dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3.GÜN:  LEFKOŞA-MAGOSA

Sabah kahvaltısı sonrasında, ekstra olarak düzenlenen Kıbrıs Barış Harekatında yer alan şehitlerimizin yattığı BOĞAZ ŞEHİTLİĞİ, RAUF DENKTAŞ MEZARI, LEFKOŞA, Dr. Nihat İlhan Bey’in eşinin ve 3 çocuğunun katledildiği, Kanlı Küvet olayının izlerinin sergilendiği BARBARLIK MÜZESİ, CUMHURBAŞKANLIĞI KONUTU, VENEDİK SÜTUNU LOKMACI BARİKATI, ARASTA SOKAK, SELİMİYE CAMİİ, BÜYÜK HAN, gezilerimizi yapıp, GAZİ MAGUSA’ya geçerek, burada bulunan NAMIK KEMAL ZİNDANI, LALA MUSTAFA PAŞA CAMİİ ve şehrin muhteşem sur duvarlarını görüyoruz. Ardından hayalet şehir KAPALI MARAŞ gezilerimizi de tamamlayıp, ekstra akşam yemeğimize alıyoruz. Sonrasında, ERCAN HAVALİMANI’na geçiyoruz. İşlemlerimizi tamamlayıp uçağa biniyor İzmir’e ulaşıyoruz. Bir dahaki MEDCEZİR TOUR organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.


ÜCRETE DAHİL OLANLAR

› 2 Gece Otel Konaklama
› Oteldeki Sabah – Akşam Yemekleri
› Rehberlik Hizmetleri
› Seyahat  Sigorta Paketi
› Uçak bileti ve Otel Transferi

ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR

› Alınacak Alkollü-Alkolsüz İçecekler
› Mavi Köşk Turu Bellapais tour (75₺ ) – Lefkoşe-Magosa Turu(75₺ )
› Müze-Ören Yeri giriş ücretleri
› Öğle Yemekleri

Page Title
TARİH İKİ KİŞLİK ODADA KİŞİ BAŞI TEK KİŞİ EK YATAK ÇOCUK İNDİRİMİ
13 Kas 2019 1350 ₺ 1650 ₺ 1350 ₺ 0 - 2 Yaş 50 ₺
3 - 6 Yaş 849 ₺
7-12 Yaş 1079 ₺
  • Uçak saatlerinden 2 saat önce Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde buluşuyoruz. Uçak saatleri için lütfen acentemiz ile iletişime geçiniz.

• Araçta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız.
• Rehber; hava, yol ve konaklama şartlarına uygun olarak, turda ve otellerde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
• Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.
• Turlarda müze ve ören yeri girişleri için MÜZEKART alarak giriş ücretleri masraflarınızı en aza indirebilirsiniz.
• Turlarımız talepler doğrultusunda 27 veya 46 kişilik araçlarla gerçekleştirilir. Yolcu turu satın alırken, bu şart kabul edilmiş sayılır.
• Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı MEDCEZİR TOUR’da saklıdır.
• Turun iptali durumunda MEDCEZİR TOUR iptali bizzat bildirmek zorundadır. Eğer ödeme yapıldıysa, ücretleri misafirlere iade edilir.

Yoruma kapalı.