fbpx

AYVALIK-CUNDA-ŞEYTAN SOFRASI-KÜÇÜKKÖY 12 MAYIS PAZAR

TUR GENEL TANIMI

AYVALIK – CUNDA – ŞEYTAN SOFRASI 

12 Mayıs 2019 – PAZAR

Ayvalık – Cunda Adası – Şeytan Sofrası – Küçükköy 

Ulaşım, Rehberlik ve Çevre Gezileri Dâhil 90 TL.

 

Sabah kahvaltımızı uygun bir tesiste aldıktan sonra, Ayvalık ilçe merkezine 8 km uzaklıkta bulunan ve Yeniçarohori olarak anılan Küçükköy,e gidiyoruz. Balıkesir’in Ayvalık ilçesine bağlı bir köy iken 1970’de belde olan Küçükköy, dört yüz civarında tarihi Rum evinin restore edilerek sanat atölyelerine dönüştürüldüğü, mobil uygulamalar ve aplikasyonlarla ilgilenenler için dijital inkübasyon merkezlerinin, kültür merkezinin, kent müzesinin kurulduğu, festivallerin düzenlendiği bir sanat ve tasarım köyü. buradaki serbest zamanımızın ardından Şeytan sofrasına gidiyoruz. Ayvalık’ta ve belki de birçok yerde görüp görebileceğiniz en iyi manzara Şeytan Sofrası’nda. Sarımsaklı’ya oldukça yakın ve tüm çevre adalara hakim olan bu tepe den Ayvalık adaları ve Midilli Adası manzarası eşliğinde kahvelerimizi yudumluyoruz. Ayrıca üzerinde Şeytan’ın ayak izi bulunduğuna inanılan , birçok kimsenin madeni para atarak dilek dilediği mevkide fotoğraflarımızı da çekildikten sonra buradan ayrılıyor ve Cunda Adası’nı geziyor, dilersek Değirmene çıkıyoruz.Deniz kenarında Ada’nın en meşhur tarihi mekanlarından biri olan ve adeta adanın simgesi olan Taşkahve ‘de akşam güneşinin batışını seyrederek çaylarımızı yudumluyor, dondurmalarımızı yiyoruz. Cunda Adası’nı içimize sindirdikten sonra dönüş yoluna koyuluyoruz. Yolda aldığımız gerekli molaların ardından İzmir’e varıyor ve bir dahaki MEDCEZİR TUR organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

* Lüks otobüs ile ulaşım
* Programda belirtilen tüm turlar ve geziler
* Medcezir Tur Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti
* Seyahat Sigortası
* Araç içi İkramlar 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

* Yolda alınan Kahvaltı
* Müze ve ören yeri girişleri
* Kişisel harcamalar – Öğle yemekleri

 

Tarih Tur Ücreti
12.052019 90 TL

• Araçta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız.
• Rehber; hava, yol ve konaklama şartlarına uygun olarak, turda ve otellerde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
• Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.
• Turlarda müze ve ören yeri girişleri için MÜZEKART alarak giriş ücretleri masraflarınızı en aza indirebilirsiniz.
• Turlarımız talepler doğrultusunda 27 veya 46 kişilik araçlarla gerçekleştirilir. Yolcu turu satın alırken, bu şart kabul edilmiş sayılır.
• Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı MEDCEZİR TOUR’da saklıdır.
• Turun iptali durumunda MEDCEZİR TOUR iptali bizzat bildirmek zorundadır. Eğer ödeme yapıldıysa, ücretleri misafirlere iade edilir.

07:20 Karşıyaka (Bostanlı İskele), 07:30 Karşıyaka (Yunuslar), 07:35 Karşıyaka (Anıt), 07:45 Bayraklı (Altınyol Üstgeçit), 08:00 Bornova (Ege Ünv.Hastanesi Önü), 08:15 Alsancak Lozan (Atatürk Lisesi Önü), 08:30 Üçyol (Pizza Pizza Önü), 08:40 Hatay (İnönü Cad. Susuzdede Parkı Durağı), 08:50 Üçkuyular (Kavşakta Pamukkale Yazıhanesi Önü)

Yoruma kapalı.