fbpx

GÖKÇEADA ve BOZCAADA TURU

GÖKÇEADA ve BOZCAADA

TURU

13 Eyl 2019

(1 GECE – 2 GÜN)

3* ARMİDA CİTY OTELDE Y.P KONAKLAMALI
349 ₺

 

1.GÜN:

Sabah saat 06.00 ’da ÜÇYOL (Otobüs Ofisleri Önü),  06.15 ‘de LOZAN MEYDANI (Fuar Kapısı Önü),  06.45‘de KARŞIYAKA ANIT (Karşıyaka anıt Karşısı),  06.50 ‘de KARŞIYAKA YUNUSLAR (Karşıyaka Yunuslar Karşısı Mavikule),  06.55 ‘de BOSTANLI (Bostanlı İskele Karşısı Tiyatro Önü),  07.00 ’de ACENTA (Girne Bulvarı) önünden siz değerli yolcularımızı alarak hareket ediyoruz. Yol üzerinde (ekstra) kahvaltı molası verdikten sonra, saklı güzelliklerden biri olan Aşıklar Şelalesi olarak da bilinen Nebiler Şelalesi’ne gidiyoruz. Yemyeşil bir doğa, yaşlı çınar ağaçları, irili ufaklı mağaralar, küçük şelaleler, keyifli yürüyüş yolları, etkileyici manzarası ve düdeni ile Aşıklar Şelalesini gezdikten sonra Bozcaada’ya geçmek için Geyikli İskelesi’ne doğru yolculuğumuza devam ediyoruz.  Bozcaada’ya vardığımızda öğle yemeği için mola veriyoruz. Ardından feribotla adaya yaklaşırken ilk dikkatinizi çekecek adanın heybetli kalesini gezmek için Tarihi Kale turumuza başlıyoruz. Rehberimiz tarafından Ada ve Tarihi Kale hakkında bilgilendirildikten  sonra ada sokaklarında keyifli gezintiye çıkıyor ve tarihi Rum evleri, kilise ve camileri yakından tanıyoruz. Daha sonra şarapları ile ünlü Bozcaada’da bir şarap kavına konuk olarak ada şaraplarını tatma şansını yakalıyoruz. Feribot saatine göre gezimizi tamamlayıp tekrardan Geyikli İskelesi’ne geçerek Çanakkale Merkezine varıyoruz. Gün sonunda Çanakkale Armida City  Hotelimize yerleşerek akşam yemeğimizi alıyoruz. İsteyen misafirlerimiz sahilde keyifli yürüş yapabilirler..

2.GÜN:

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra Türkiye’nin en büyük adası olan (İmroz) Gökçeda’ya gitmek için yola çıkıyoruz. Kabatepe İskelesi’nden feribota biniyor ve merkezde öğle yemeği alıyoruz. Ardından adanın bozulmamış doğası ve huzurlu atmosferi ile turumuza başlıyoruz. Gökçeada’nın tarihine ve güzelliğine ayrı hava katan Rum köylerini gezmeye başlıyoruz. (Aya Teodoroi) Zeytinli köye vardığımızda köy kahvesinde lezzetli dibek kahvesi keyifle içtikten sonra köyün daracık sokaklarını gezerek  Rum evlerini ve Adanın en eski kilisesi olan Agios Georgios Kilisesini görüyoruz. Ardından Rum köylerinden en yüksekte olan (Agridia) Tepeköy’e geçiyoruz. Köyde Evangelismos Teotoku Kilisesi, eski Rum mezarlığı ve çeşmeyi  gördükten sonra Kaleköy’ ü gezmeye gidiyoruz. Burada çay- kahve için serbest zaman veriyoruz. Keyifli gezimizin ardından Gökçeada’ya veda ederek İzmir’e dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.  Gece saatlerinde vardığımız İzmir’de MEDCEZİR TOUR’un başka bir gezisinde tekrar buluşmak dileği ile vedalaşıyoruz..


 Fiyata Dahil Olan Hizmetler

› Otel’de 1 Gece Y.P. Konaklama

› Otelde sabah ve akşam yemeği

› Ulaşım ve Çevre Gezileri

› Profesyonel Rehberlik Hizmeti

› Seyahat Sağlık Sigortası

 Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

› Otel Konseptine Dâhil Olmayan İçecekler

› Duraklama ve Molalarda Alınan Yiyecek, İçecekler

› Gökçeada Minibüs Ücreti

› Feribot Ücretleri

› İptal Güvence Paketi: 10,00 ₺

Page Title
TARİH İKİ KİŞLİK ODADA KİŞİ BAŞI TEK KİŞİ EK YATAK ÇOCUK İNDİRİMİ
13 Eylül 2019 379 ₺
349 ₺
459 ₺
429 ₺
379 ₺
349 ₺
0 - 6 Yaş 269 ₺
7 - 12 Yaş 479 ₺

Kalkış Yerleri ve Saatleri

› Otobüs Güzergahı (İzmir Dışı) (00:00)

› Üçyol Meydanı (06:00)

› Lozan Meydanı (06:15)

› Ksk Anıt (06:45)

› Ksk Yunuslar (06:50)

› Bostanlı İskele Önü (06:55)

› Girne Bulvarı Acenta Önü (07:00)

• Araçta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız.
• Rehber; hava, yol ve konaklama şartlarına uygun olarak, turda ve otellerde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
• Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.
• Turlarda müze ve ören yeri girişleri için MÜZEKART alarak giriş ücretleri masraflarınızı en aza indirebilirsiniz.
• Turlarımız talepler doğrultusunda 27 veya 46 kişilik araçlarla gerçekleştirilir. Yolcu turu satın alırken, bu şart kabul edilmiş sayılır.
• Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı MEDCEZİR TOUR’da saklıdır.
• Turun iptali durumunda MEDCEZİR TOUR iptali bizzat bildirmek zorundadır. Eğer ödeme yapıldıysa, ücretleri misafirlere iade edilir.

Yoruma kapalı.