fbpx

Batı Karadeniz Turları (Abant Konaklamalı ve Şile,Ağvalı`lı)

TUR GENEL TANIMI

 ABANT KONAKLAMALI, ŞİLE ve AĞVA’LI 

ABANT’TA GÖL KENARINDA KONAKLAMA AYRICALIĞI BU PROGRAMDA

1 Gece ABANT GÖLÜ KENARI’ nda, 5* BÜYÜK ABANT OTELİ Y.P.

1 Gece ZONGULDAK’ ta, 5* DEDEMAN OTEL Y.P.

16 MAYIS / 19 MAYIS 699 TL

04 HAZİRAN / 07 HAZİRAN  (BAYRAM) 749 TL

 ŞİLE, AĞVA, ACARLAR LONGOZU, SAPANCA GÖLÜ, ABANT GÖLÜ, SAFRANBOLU, AMASRA, ZONGULDAK, DEVREK, MENGEN, YEDİGÖLLER, BOLU

Tur Programı

1. Gün:   YEDİGÖLLER-BOLU-ABANT
Sabah bolu’da kahvaltımızı yaptıktan sonra (extra),bizi bekleyen minibüslere binip , güzel manzaralar eşliğinde YEDİGÖLLER Milli Parkına giriş yapıyoruz. YEDİGÖLLER’ de SAZLIGÖL, İNCEGÖL, KÜÇÜKGÖL, DERİNGÖL, BÜYÜKGÖL, KURUGÖL ve SERİNGÖL’ ü görerek, muhteşem bir doğa ile baş başa, yürüyüşler yapıyoruz. Gökkuşağı renklerini andıran rengârenk ağaçlarla kaplı bu ortamda, mangal keyfi yaparak  bizi bekleyen minibüslere geçip BOLU ‘ ya iniyoruz. Tekrar otobüsümüze binip unutamayacağımız güzel anılar yaşamak için abant gölüne ulaşıyoruz. ABANT GÖLÜ kenarında yürüyüşler yaparak, muhteşem güzel manzaraları fotoğraf karelerimize ve anılarımıza ekliyoruz. Bu güzellikler içerisinde 5* BÜYÜK ABANT OTELİ’ ne yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. https://buyukabantoteli.com/

 

2. Gün:  GEREDE-SAFRANBOLU-AMASRA-ZONGULDAK
Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısından sonra, GEREDE üzerinden, müze kent SAFRANBOLU’ ya varıyoruz.. SAFRANBOLU’ da göreceğimiz yerler; HIDIRLIK TEPESİ, KAYMAKAMLAR EVİ,CİNCİ HANIKÖPRÜLÜ CAMİİİZZET PAŞA CAMİİ, AKÇASU KANYONU, ARASTA. Serbest zaman vererek, lokum alışverişi yapma imkânı buluyoruz. Buradan, Karadeniz’in en güzel sayfiye kasabalarından biri olan, AMASRA’ ya hareket ediyoruz. Önce, Amasra’ nın meşhur balık ve salatasından tadarak, öğle yemeğimizi alıyoruz. Bu şirin, sahil kasabasında, ANADOLU’ da ki maif kaya üzerine yapılmış tek örnek olan, ROMA YOL ANITI (Kuşkaya Anıtı) geziyoruz ve BAKACAK TEPESİ’ nde Amasra manzarasını fotoğraflıyoruz. CENEVİZ KALESİ ve ÇERÇİCİLER ÇARŞISIgezilerimizin ardından, , ZONGULDAK’ ta ki 5* DEDEMAN OTEL’ imize yerleşiyoruz.https://www.dedeman.com/TR/

 

3. Gün:  ACARLAR LONGOZU-GÖKSU-ŞİLE-AĞVA
Sabah kahvaltımızı erken saatlerde aldıktan sonra otelimizden ayrılıyoruz.Karadeniz Ereğlisi ve Akçakoca üzerinden geçerek Acarlar Longozuna ulaşıp, yürüyüşler yapıyoruz., Türkiye’nin iki su basar ormanından biri olan ACARLAR LONGOZU’ na uğruyoruz… Nilüferlerin su üstündeki muhteşem görüntüsü ‘‘yeryüzündeki cennet burası olsa gerek’’ dedirtecek kadar güzel bir yer…Serbest zaman sonrası doğanın bütün hünerlerini sergilediği AĞVA’ ya hareket ediyoruz. Bir yanında YEŞİLÇAY, diğer yanında GÖKSU DERESİ, Karadeniz’ e bakan altın sarısı kumsallarıyla bir tabiat harikası olan, AĞVA’ yı geziyoruz. Sazlıkların arasında yapacağımız TEKNE TURU’ nun ardından,Şile’ye haraket ediyoruz. ŞİLE FENERİ, KAVALA PARKI, KÜLTÜRPARK, ŞİLE KALESİ’ ni görerek, rehberimizin bilgilendirmelerini dinliyoruz. Tekrar otobüsümüze biniyoruz ve unutamayacağımız anılarımızla BURSA-BALIKESİR üzerinden, uygun molalarla geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Gece geç saatlerde İZMİR’ e ulaşıyoruz. Bir başka MEDCEZİR TURseyahatinde buluşmak dileği ile siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.

ÜCRETE DAHİL OLANLAR                                          ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR
* 2 Gece Otel Konaklama                                                  * Alınacak Alkollü-Alkolsuz İçecekler
*Oteldeki Sabah – Akşam Yemekleri                         * Yedigöller minübüs ücreti
*Rehberlik Hizmetleri                                                        *Müze-Ören Yeri giriş ücretleri
*Seyahat  Sigorta Paketi                                                     * Öğle Yemekleri

                                                                   

Tarih İki Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişi Ek Yatak 1. Çocuk 2. Çocuk
16.05.2019 699 TL 849 TL 699 TL 0 – 6 Yaş 380 TL
7 – 12 Yaş 569 TL
04.06.2019 749 TL 899 TL 749 TL 0 – 6 Yaş 380 TL
7 – 12 Yaş 569 TL

• Araçta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız.
• Rehber; hava, yol ve konaklama şartlarına uygun olarak, turda ve otellerde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
• Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.
• Turlarda müze ve ören yeri girişleri için MÜZEKART alarak giriş ücretleri masraflarınızı en aza indirebilirsiniz.
• Turlarımız talepler doğrultusunda 27 veya 46 kişilik araçlarla gerçekleştirilir. Yolcu turu satın alırken, bu şart kabul edilmiş sayılır.
• Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı MEDCEZİR TOUR’da saklıdır.
• Turun iptali durumunda MEDCEZİR TOUR iptali bizzat bildirmek zorundadır. Eğer ödeme yapıldıysa, ücretleri misafirlere iade edilir.

Saatler hakkında detaylı bilgi, acentemiz tarafından sizlere verilecektir.

Yoruma kapalı.